فقط آنلاین

دسته بازی PubG باسئوس مدل Level3

محصول جدید

دسته بازی انگشتی بیسوس Baseus Level 3 Helemet Pubg Gadget GMGA03-A01

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

گیم پد انگشتی بیسوس Level 3 Helemet Pubg Gadget

بازی های مختلف اندروید که روی گوشی های هوشمند اجرا می شوند، ساعت ها سرگرمی را برای کاربران فراهم کرده اند. اما در دست گرفتن گوشی هوشمند برای بازی با آن به دلیل ابعاد کوچک گوشی و طراحی باریک آن، احساس هیجان و نشاط را حین بازی کم کرده است و مانع از لذت افراد برای اجرای بازی ها می شود. علاوه بر عدم حس هیجان، بازی با گوشی هوشمند مانع از تسلط کافی کاربران روی بازی های مختلف به ویژه بازی های جنگی و ماجراجویی خواهد شد. به همین دلیل استفاده از دسته های بازی مختلف باعث می شود کاربران حس بهتر و تسلط بیشتری روی بازی داشته باشند.

کمپانی baseus با ساخت دسته بازی انگشتی Level 3 Helemet Pubg Gadget باعث شده تا بتوانید راحتتر از قبل با گوشی خود بازی کنید.

گیم پد بیسوس Level 3 Helemet Pubg Gadget روی گوشی نصب می شود و فقط با به کارگیری از 4 انگشت خود می توانید بازی کنید و سرعت عمل خود را در بازی های اکشن مانند PUBG افزایش دهید.

نحوه نصب و استفاده

جنس بدنه این محصول از پلاستیک و ABS است که مقاومت مطلوبی در برابر فشار و ضربه دارد. این محصول توسط گیره ای روی گوشی نصب می شود، قسمتی از گیره روی نمایشگر و قسمت دیگر روی قاب پشت گوشی قرار می گیرد. به لحاظ نوع طراحی به نام هلمت یا کلاه گفته می شود. روی گیره ها پوشش سیلیکونی وجود دارد که از خراش دادن جلوی تلفن جلوگیری می کنند.

در قسمت انتهای این محصول مکانی برای اتصال بند آویز طراحی شده و داخل پک این محصول بند آویزی قرار دارد که باعث شده با قلاب کردن انگشت وسط بتوانید تسلط بیشتری بر روی بازی داشته باشید. 

گوشی های سازگار

این دسته بازی بیسوس با سیستم عامل های مختلف تلفن های هوشمند سازگار است. این کاورها با گوشیهای مطابق با حداکثر ضخامت 10 میلی متر (10 میلی متر ضخامت کل گوشی + کیس + محافظ صفحه نمایش) سازگار است.